Služby a realizace

Architektonické návrhy interiérů

Zpracováváme pro naše klienty kompletní návrhy interiérů a to jak jednotlivých sestav nábytku dle požadavku klienta, tak komplexního řešení interiéru Vašeho domu či bytu. V tomto směru dlouhodobě spolupracujeme s návrháři interiérů panem Františkem Pippichem a paní ing. Ivou Krulišovou, www.pippich-interiery.cz. Náš tým s Vámi probere vše potřebné a navrhne to nejlepší řešení pro Váš vysněný domov.

Architektonické návrhy interiérů
Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru pro všechny co milují vaření. Navrhneme Vám kuchyň dle Vašich představ, kde se nebudete bát přijmout jakoukoli kulinářskou výzvu.

Více o kuchyních na míru

Postele

Postele

Příjemně snít chceme všichni, ale s matrací na zemi to jde občas těžko. Rádi Vám vyrobíme postele manželské, dětské, jednolůžkové a to jak z lamina tak z masivu. Praktičnost a pohodlí je pro spokojený spánek to nejlepší.

Více o postelích

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Není nad to mít vestavěnou skříň na míru dle svých představ, uspoří místo a krásně doladí celý interiér.

Více o vestavěných skříních

Přebalovací pulty a komody

Přebalovací pulty a komody

Vše mít při ruce, bezpečně přebalit ty nejmenší a sladit s interiérem. Pro to jsou nejlepší kompletní přebalovací pulty v barevných kombinacích lamina. Komody dle Vašich představ na míru do obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojíků.

Kanceláře

Kanceláře

Chcete zvelebit nebo zařídit zcela novou Vaši kancelář. Vytvoříme návrh, poradíme jak nejlépe upravit Váš pracovní prostor, abyste se v něm cítili co nejlépe. Jsme schopni vše realizovat v relativně krátkém čase, tak abychom Vás neomezovali ve Vaší pracovní pracovní činnosti.

Více o kancelářích na míru

Další nábytek a doplňky

Další nábytek a doplňky

Máte další přání a myslíte si, že bychom Vám mohli vyrobit něco speciálního, např. prodejní pulty, recepce... anebo něco co jsme zde neuvedli. Pokud nás oslovíte, jsme připraveni přijmout jakoukoli výzvu, těšíme se, až nás kontaktujete, snad jen kromě dřevěné rakety pro cestu na Mars :-) tu přenecháme jiným ...

IT a grafické služby

Jako doplňkovou činnost nabízíme kompletní 3D vizualizace, CAD návrhy, návrhy, realizace a poradanství v oblasti IT infrastruktury.

IT a grafické služby